Nazwa forum

Opis forum


#46 2010-01-02 10:48:13

kamill

Gość

Re: Co w domu słychać

My wytrzymaliśmy chyba do 3 nad ranem. Ale później spałem 10 godzin.

Poszliśmy pod urząd miasta, gdzie co roku zbierają się ludzie powitać nowy rok. Tradycja nakazuje zjeść jedno winogrono z każdym uderzeniem dzwonu zegara. Czyli 12 winogron w paszczy No i szampan.

 

#47 2010-01-07 16:53:24

tata

Gość

Re: Co w domu słychać

Cześć Kamil
Doszedłeś już do siebie po sylwestrze? A my już byliśmy drugi raz w minioną sobotę na lotnisku - tym razem w Pyrzowicach. Odwieźliśmy z mama wujka i ciocię, którzy lecieli do Hurgady w Egipcie. Polecieli z Alą, Jankiem i ich dziećmi. Obiecałem jeszcze przywieźć ich z powrotem 16 stycznia jak będą wracać. Zamówiłem sobie w Egipcie skórę z wielbłąda ;-)
A u mnie w muzeum nastala sielska atmosfera - nie ma już pisiora i od razu lżej. Jak wychodził z pracy ostatniego dnia 31 grudnia, to nie skorzystał z zaproszenia na tradycyjną lampkę wina w gronie kolegów i wyszedł bez pożegnania z muzeum. Jedna z koleżanek pytała go co sobie życzy na prezent pożegnalny. Ponoć odpowiedział że chce gotówkę i kupi sobie szybę do motocykla. Ale ponieważ nie będzie chyba dużo chętnych do składki, to może starczyć tylko .........na szybkę do okularów.
Jaka Kamil u Ciebie pogoda? Słyszysz chyba co to się dzieje w Wielkiej Brytanii. My sobie radzimy - u nas to normalka.
Za chwile idę do dentystki i ......... wcale mnie to nie cieszy . Trzymaj się - tata

 

#48 2010-01-11 19:40:21

kamill

Gość

Re: Co w domu słychać

Tzn, że Moher uciekł po angielsku? Pewnie miał coś na sumieniu :] Policzcie eksponaty i przeglądajcie allegro w poszukiwaniu czegoś ciekawego.

Co do GB to pewnie mają jak zwykle pięć centymetrów śniegu przez 3 dni i panikują Nie to co my - ciężka polarna zaprawa.

U mnie w sumie nic nowego. Sprawdzam cigle linie lotnicye, bo może będą jakieś bilety. Teraz idę się walnąć do łóżka...wczoraj była fiesta

K.

 

#49 2010-01-17 11:04:35

tata

Gość

Re: Co w domu słychać

Cześć Kamil!
Nowości, nowości, nowości!!! No to wreszcie Tomek dorobił się kaszlaka. Kupiliśmy wczoraj Matiza i Tomek wszedł do wielkiej rodziny zmotoryzowanych :-) Auto wygląda na zadbane, chociaż trzeba tam porobić pewne drobne zabiegi aby być za niego pewnym. Ale to na spokojnie. Myślę że będzie zadowolony.
W każdym razie mama ma już obiecaną przejażdżkę, bo ja już jechalem. No i babcia tez będzie teraz miała dostawę wody do domu - prosto ze źródłą ;-)
Wczoraj wieczorem przywieźliśmy też ciocię i wujka z Pyrzowic. Ale to już moim kaszlakiem. Są bardzo zadowoleni, bo pomimo fajnych warunków bytowych i pogody tam gdzie byli, to jeszcze zaliczyli sporo dodatkowych wycieczek. Byli w Kairze, Luksorze, Gizie, a wujek dodatkowo jeszcze w Izraelu - Jerozolimie i Betlejem.
A my spokojnie - patrioci, a kraju ;-)
To tyle nowości jak na dziś - cdn.
Pozdrowienia - tata

 

#50 2010-01-23 10:37:17

kamill

Gość

Re: Co w domu słychać

Hej

Szkoda, że nie udało się z biletami. Ale w ponbiedziałek wchodzi nowa promocja, więc może coś.

Ja właśnie wróciłem z uniwerku. Zaliczyłem ostatni egzamin. Więc na ten semestr jestem wolny.

Spadam do Belgii! Odezwę się jak tylko będę mieć dostęp do internetu!

K.

 

#51 2010-01-26 01:54:10

kamill

Gość

Re: Co w domu słychać

Hej, właśnie dojechaliśmy do Belgii Więc oczywiście w gorączce zwiedzania będę mało dostępny

 

#52 2010-02-01 21:48:02

kamill

Gość

Re: Co w domu słychać

Hej Już wróciłem do Alicante. Było niesamowiecie

Zjechaliśmy Belgię, pojechaliśmy do Niemies (Trier) gdzie zasypał nas śnieg i musieliśmy zostać na noc. Ale w sumie to dobrze, bo miasto ma mnóstwo zabytków z okresu rzymskiego. Widzieliśmy termy, mury obronne, największą zachowaną bramę wjazdową do miasta i mnóstwo, mnóstwo innych zabytków.

W Brukseli byliśmy krótko, bo było to drugie miasto tego dnia. Wcześniej byliśmy w Brujas. Miasto podzielone jest kanałami i jest bardzo nastrojowe. Niestety bardzo zimne Cały czas było biało i mroźnie.

W drodze do Belgii zatrzymaliśmy się w Carcassonne we Francji. Miasto jest na liście UNESCO. Niezmienione zachowało się od średniowiecza razem z murami, budynkami, ulicami....wszystko. Jest niesamowite. Nikt tam nie mieszka, są tylko muzea i kawiarnie. I mieliśmy szczęście, bo zwiedzaliśmy je poza sezonem i wcześnie rano, więc nie było zapchane turystami.

A w Belgii z mojego przyjazdu cieszyła się najbardziej babcia Bena, bo miała okazję pogadać sobie z kimś po polsku Jej rodzice pochodzą z Gliwic i Będzina, więc całe życie rozmawiała z nimi głównie po polsku

Napiszcie co w domu

Kamil

 

#53 2010-02-04 13:32:45

mama

Gość

Re: Co w domu słychać

Cześć !
Fajnie , że udało wam się wrócić do domu przez zaśnieżoną Europę.Trochę się martwilam jak pokażywali zasypaną Belgię.
W Gliwicach też trochę napadalo i ciągle dosypuje.W domu wszyscy zdrowi oprócz babci ,ale ona jest zawsze chora.
Czekamy na wiosnę.Myślę ,że to już z górki.Tęskniłeś za śniegiem tej zimy to ci się udało.
Wujek z ciocią wrócili z Egiptu .Byliśmy u nich z  Tomkiem na pokazie zdjęć.Trochę tego natrzaskali.Będą mieli co wspominać.
Tak to nic szczególnego sie nie dzieje.Pozdrawiam pa mama.

 

#54 2010-02-11 17:21:34

kamill

Gość

Re: Co w domu słychać

Hey!

Napiszcie mi jaki macie pseudonim na Skype, to może uda nam się jakoś pogadać. Ostatnio internet działa dość dobrze

K.

 

#55 2010-02-12 21:33:55

tata

Gość

Re: Co w domu słychać

Hey, hey!
Wybór pseudonimu organizacyjnego to poważna decyzja! Poczekaj do niedzieli, będą u nas Marysia z Tomkiem na obiedzie, to ustalimy swoje "pseudonimy". Może - "bystry inaczej", albo "wielbiciel z Torunia" ? ;-)
Przy okazji Tomek pokaże nam jak się to obsługuje. Po za tym ma na pewno namiary na Ciebie.
Jeśli masz czas to bądź w niedzielę dostępny. Pozdrowienia - tata

 

#56 2010-02-13 19:06:05

kamill

Gość

Re: Co w domu słychać

Hey

Ale widziaem ostatnio u Was skype na lapku i byl jaki pseudonim...mama.tata.54 czy co w ten dese. Wanie o to mi chodzi, jak to silecialo dokadnie? 

 

#57 2010-02-14 17:03:09

Karol Kot

Gość

Re: Co w domu słychać

taa, to jest ten pseudo: mama.tata54

Podaję swój pseudo: karol.kot.tralalala - ZAPRASZAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW!!!!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl